Telefon: 32 251 83 99 E-mail: plytki@dagma.pl

Stawiamy na doświadczenie!

Od ponad 25 lat dostarczamy naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości. Sprzedaliśmy już ponad 4,5 miliona m2 płytek renomowanych włoskich producentów.

Piękne wnętrza

Dzięki produktom wysokiej jakości i stałej współpracy z architektami potrafimy stworzyć idealne aranżacje wnętrz.

Uniwersalność

Szeroki asortyment produktów, pozwala obsłużyć zarówno duże inwestycje jak i klientów detalicznych.

Witamy na naszej stronie!

Od ponad 25 lat Dagma sp. z o.o. współpracuje ze znanymi włoskimi fabrykami i promuje włoskie płytki ścienne i podłogowe. Staramy się zapoznawać naszych klientów z nowymi tendencjami oraz osiągnięciami technicznymi w tej dziedzinie. Stałe kontakty z naszymi dostawcami i odbiory dużych partii materiału zapewniają nam wyłączność i preferencyjne ceny. Szczególny nacisk kładziemy na wszechstronne doradztwo w zakresie projektowania i doboru materiałów. Naszym najważniejszym zadaniem jest oferowanie rozwiązań w oparciu o nowoczesne produkty, spełniające swoje funkcje przez wiele lat, a tym samym w pełni satysfakcjonujące klienta.

Oops! Page not found!

OUTLET - wyprzedaż płytek i wyposażenia łazienek do - 70%

Opublikowano 2.06.2016

Godziny otwarcia w okresie świątecznym

Opublikowano 23.12.2015

Kalendarz biurkowy na rok 2016

Opublikowano 25.11.2015

Nowość w naszej ofercie: DYSON Airblade™

Opublikowano 5.11.2015

Technologia Airblade™ w połączeniu z cyfrowym silnikiem Dyson V4 tworzą dwa strumienie powietrza o dużej prędkości. Suszarka do rąk Dyson Airblade dB to najszybszy sposób na wysuszenie rąk, jest także o 50% cichsza niż wyjściowa suszarka do rąk Dyson Airblade™. Odpowiednia do wszystkich rodzajów łazienek, w szczególności w miejscach gdzie poziom głośności jest istotny.

W łazienkach wyposażonych w tradycyjne baterie umywalkowe, użytkownik musi przejść do osobnego miejsca w celu wysuszenia rąk, przez co woda z dłoni kapie na podłogę. Dlatego DYSON opracował baterię umywalkową z wbudowaną suszarką do rąk. 

 

Zobacz materiały reklamowe

 

 

 

Cersaie 20015

Opublikowano 3.11.2015

Bolońskie targi Cersaie to jedno z najważniejszych w roku wydarzeń w branży płytek ceramicznych.Podczas zakończonych niedawno targów wiele wystawiających się tam firm prezentowało płyty w formatach dochodzących nawet do 160x320cm. W większości były to imitacje marmurów, pięknie prezentujące się z uwagi na duży wymiar, dzięki któremu można było w pełni zaprezentować rysunek płyt.

Ciągle dominującym kolorem jest szary, imitacje betonów, cementów, i żywic. Wspólnie z beżem to kolorystyka praktycznie niezmienna od paru sezonów. Aby uniknąć monotonii , producenci
pokazali nowe , ciekawe faktury i struktury na płytkach.


Zapraszamy do zapoznania się z prezentowanymi na targach kolekcjami na naszej stronie
internetowej. Zobacz zdjęcia nowości

 

 

 

Spektakl w teatrze KOREZ

Opublikowano 21.10.2015

W środę 4 listopada o godzinie 18:00 już piąty rok z rzędu odbędzie się spektakl „Miłość i polityka” Pierre’a Sauvila  w reżyserii Mariusza Orskiego, a także prezentacja nowych kolekcji płytek firmy VOGUE i APPIANI oraz produktów firmy DYSON.

 

Pokaz odbędzie się w Teatrze Korez (budynek Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek) w Katowicach przy placu Sejmu Śląskiego 2.

 

 

 

 

 

 

 

Promocja: Chambord płytki gresowe w mocno obniżonej cenie.

Opublikowano 8.04.2015

Zamek w Chambord to największy z zamków nad Loarą, jego posadzki stały się inspiracją do stworzenia kolekcji o nazwie „Chambord”. Płytki te są produkowane w technologii digitalnej, nawiązują do kamienia i dostępne są w pięciu formatach: 60x120, 60x90, 60,5x91, 30x90, 60x60 i 20x60, trzech kolorach: bianco, beige, grigio oraz dwóch powierzchniach: naturalnej i lappato. Ponadto płytki w kolorze grigio i beige występują w powierzchni antypoślizgowej R11 A+B przewidzianej na zewnątrz.

Różnorodność formatów i powierzchni stwarza możliwość szerokiego zastosowania w wielu miejscach. Nowoczesna technologie gwarantuje trwałość materiału i nadaje mu ponadczasowego charakteru, pozwala na położenie zarówno we wnętrzach, których wystrój nawiązuje do przeszłości, jak i nowoczesnych loftach czy rezydencjach. Zwłaszcza wersja lappato robi duże wrażenie.

Zobacz zdjęcia kolekcji

 

 

Nowość: Kalkulator zapotrzebowania na płytki

Opublikowano 22.03.2015

W naszej strefie klienta znajdą Państwo kalkulator zapotrzebowania na płytki. Na podstawie wprowadzonych wymiarów pomieszczenia kalkulator obliczy powierzchnię w m2 z uwględnieniem zadanego zapasu. Dodatkowo mogą Państwo wprowadzić cenę płytki za m2 dzięki czemu obliczona zostanie wartość w PLN z uwzględnieniem zapasu. 

 

Kalkulator znajdą Państwo w dziale Strefa klienta / kalkulator zapotrzebowania płytek.

 

 

 

 

 

Strona: 1 2 >

We are sorry, but the page you are looking for does not exist.


Projekt: bronakowski.com