Telefon: 32 255 69 00 E-mail: plytki@dagma.pl

Długoletnie doświadczenie

Od blisko 30 lat dostarczamy naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości. Sprzedaliśmy już ponad 4,5 miliona m2 płytek renomowanych włoskich producentów.

Piękne wnętrza

Dzięki produktom wysokiej jakości i stałej współpracy z architektami odpowiadamy na potrzeby naszych klientów w zakresie aranżacji wnętrz.

Szeroka oferta

Bogaty asortyment produktów pozwala nam obsłużyć zarówno duże inwestycje jak i klientów detalicznych.Cerim - Onyx

Opublikowano 3.03.2017

Onyks, szlachetny starożytny kamień był inspiracją do stworzenia tej żywiołowej i zmysłowej kolekcji Cerim. Zupełna nowość, stąd brak profesjonalnych zdjęć - prezentujemy realizację z targów Cersaie oraz zapraszamy do salonu gdzie również można kolekcję zobaczyć.

Floor Gres - Greentech

Opublikowano 3.03.2017

Greentech – kolekcja stworzona dla architektów. Wyraźnie rysujące się linie i szeroki wybór neutralnych kolorów z powodzeniem dadzą się połączyć ze wszystkimi innymi materiałami założonymi w projekcie.

Floor Gres – Buildtech

Opublikowano 3.03.2017

Kolekcja Buildtech wyprodukowana przez Floor Gres to przykład stylu prostego lecz jednocześnie wyjątkowo wyrafinowanego. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych wymiarów oraz kolorów, możliwości aranżacji są ogromne.

CASA DOLCE CASA - Flagstone 2.0

Opublikowano 28.02.2017

Jedna z najbardziej reprezentacyjnych serii od Casa Dolce Casa poddana została kolejnej interpretacji i powraca w nowej, bardziej współczesnej odsłonie.

CASA DOLCE CASA - Agrille 2.0

Opublikowano 28.02.2017

Druga odsłona kolekcji Agrille to wzór ponadczasowej elegancji oraz ciepła, które wypełnia wnętrza.

FORMAT2 - już otwarte!

Opublikowano 28.11.2016

CERAMICA FIORANESE - CEMENTINE

Opublikowano 31.08.2016

Cementine to wynik współpracy Ceramica Fioranese z projektantką Silvią Stanzani. Kolekcja inspirowana latami '60, '70 oraz '80 to doskonała propozycja dla klientów, którzy kochają #vintage. Płytki w rozmiarach 20 x 20 zakupić można również w salonach DAGMA. Zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

Wanny Laufen z materiału SENTEC

Opublikowano 31.08.2016

Wanny Laufen z materiału SENTEC zaspokoją gust i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Cechy łączące wszystkie modele to wysoka estetyka, elegancja oraz wygoda, a ich różnorodne kształty i wymiary pozwalają na organizację każdej przestrzeni łazienkowej. Na zdjęciu wanna z kolekcji INO - wyróżniona w konkursie Łazienka Roku 2016. Produkty dostępne w salonach DAGMA.

 

 

Strona: 1 2 >

We are sorry, but the page you are looking for does not exist.


Projekt: jtml.pl